Nová sousedka mé maminky

Tento obchod proběhl díky doporučení, kdy se na mne obrátila kamarádka mé bývalé klientky. Když jsem zjistila kdo volá, musely jsme se obě smát. Oslovila mě sousedka mé maminky s tím, že mám prodat její byt. Tento obchod byl pro mě výzva.  Novou sousedkou se stala sympatická a usměvavá slečna mého věku. K radosti mé maminky jsme po uzavření obchodu zjistily, že slečna je dcera její kolegyně z práce. 

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 2+1
Lokalita:
Víta Nejedlého, Most
Velikost:
53 m2
Stav:
dobrý

"Pořízení bytu skrze paní Weberovou bylo víc než příjemné a profesionální. Nikdy jsem nic podobného neabsolvovala, ale díky paní makléřce jsem byla o všem informována, vše mi vysvětlila, nic pro ní nebyl problém a vše proběhlo velmi rychle. Doporučuji každému se na ní s důvěrou obrátit." 

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 776 741 777

Přečtěte si další příběh

Vložení důvěry při prodeji své nemovitosti
Tento obchod byl pro mě krásným zpestřením.
Příjemný pár mi bleskově rezervoval nemovitost zveřejněnou 3 dny v inzerci. Díky našemu hypotečnímu centru proběhl obchod ke spokojenosti klientů s tím, že mi do prodeje svěří vlastní chatu v krásném prostředí u Perštějna. Obdržela jsem klíčky od této nemovitosti a celkovou důvěru. Chata se prodala opět příjemné klientce, která na chatě bude trávit svůj veškerý volný čas s rodinou. S prodávajícími nám zůstal krásný vztah a já jim děkuji za důvěru.
Přečíst si příběh